Lärare vid VUC


Anna Johansson Edlund Bild saknas

anna.edlund@gy.vansbro.se

Supermentor


Anneli O’Connor

anneli.oconnor@gy.vansbro.se

Engelska, Filosofi och Psykologi


Annika Skansens annika

annika.skansens@gy.vansbro.se

Svenska och karaktärskurser på BF


Elin Öhrn

elin.ohrn@gy.vansbro.se

Engelska och Svenska på IM-programmet


Fredrik Larsson Knuts

fredrik.larsson-knuts@gy.vansbro.se

Svenska på IM-programmet, Idrott och hälsa


Helena Pollack helena

helena.pollack@gy.vansbro.se

Idrott och hälsa, Karaktärskurser på BF


Helena Winser

helena.winser@gy.vansbro.se

Biologi och Naturkunskap


Jan Gunnarsson

jan.gunnarsson@gy.vansbro.se

Karaktärsämnen på industriprogrammet och teknikprogrammet


Johanna Lilja Frimodig

johanna.lilja-frimodig@gy.vansbro.se

Naturkunskap


Jonas Alho

jonas.alho@gy.vansbro.se

Teknik och industri samt viss elundervisning


Kalle Björklund

karl-henrik.bjorklund@gy.vansbro.se

Datorkurser, IKT-support, Web-master


Lars Villman

lars.villman@gy.vansbro.se

Lärare på fordonsprogrammet


Louise Larsson

louise.larsson@gy.vansbro.se

Mentor


Mats Gyllenvåg mats_g

mats.gyllenvag@gy.vansbro.se

Karaktärsämnen Teknikprogrammet


Maria Hagström

maria.hagstrom@gy.vansbro.se

Föräldraledig

Resurspedagog på IM, lärare i Religion


Marie Moren

marie.moren@gy.vansbro.se

Vårdlärare


Marinett Svenningsson

marinett.svenningsson@gy.vansbro.se

Mentor


Oddbjörn “Oddan” Berger oddbjorn

oddbjorn.berger@gy.vansbro.se

Samhällskunskap, Geografi


Patrik Andersson patrik

patrik.andersson@gy.vansbro.se

Samhällskunskap, historia


Tina Halvarsson

tina.halvarsson@gy.vansbro.se

Engelska och matematik på IM-programmet


Ulf Sjöström Ulf

ulf.sjostrom@gy.vansbro.se

Lärare Fordonsprogrammet


Ulrika Bertils Ulrika

ulrika.bertils@gy.vansbro.se

Karaktärsämnen BF


Åke Johansson ake

ake.johansson@gy.vansbro.se

Matematik och fysik


Mer än bara en skola.